Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

...wiosna, to czas kiedy z garażowych czeluści wyciągamy swoje maszyny, sprawdzamy stan techniczny motocykla i ruszamy na ulubione ścieżki.

Czytaj dalej...

Czy wiesz, że...

Za oknem pogoda coraz bardziej zachęca do offroadowych wojaży na moto. Myślisz o tym aby po zimie przepalić swoją maszynę, ale wiesz, ze czeka cię sporo pracy aby ją ogarnąć i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, jesteśmy my i podpowiadamy jak dobrze przygotować motocykl do sezonu.

Czytaj dalej...

Czy wiesz, że...

Dawid Szczotka, zawodnik BFRTP, zdecydował się, że w sezonie 2020 będzie upalał nowy motocykl. Mianowicie chodzi o model Beta RR 300 Racing 2020. Dlaczego Dawid podjął taką decyzję? Zapytaliśmy go, a on nam odpowiedział:

Czytaj dalej...

Czy wiesz, że...

Podczas drugiej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w Sachsen Arena Riesa, riderzy walczyli o kolejne punkty. Świetną jazdę podczas MŚ pokazali zawodnicy startujący na czerwonych strzałach. Betę upalali: Grzegorz Kargul#61 (300RR Racing ‘20), Kacper Baklarz#201 (250RR Racing ‘20) oraz Emil Juszczak#321 (300RR Racing ‘20), któremu udało się ostatecznie wywalczyć 10 miejsce.

Czy wiesz, że...

Beta Motor ogłosiła skład oficjalnego teamu Beta Factory Enduro Team. W 2020 roku, w barwach Beta, startować będzie trzech zawodników: Pięciokrotny Mistrz Świata Steve Holcombe, który w nowym sezonie będzie startował w klasie E2. Brad Freeman - angielski rider, który rywalizował będzie w kategorii E3. Benjamin Herrera - będzie upalał w Hard Enduro, a to znaczy, że Team Beta Factory, w sezonie 2020, po raz pierwszy weźmie udział w zawodach tej dyscypliny.

Czy wiesz, że...

Zawodnik Beta Factory Racing Team Poland, Sylwester Jędrzejczyk #323, sobotę 7 grudnia spędził w Krakowie na Mistrzostwach Świata SuperEnduro, gdzie próbował swoich sił w 1 rundzie Pucharu Europy w SuperEnduro na motocyklu Beta 350 RR.

Czy wiesz, że...

..nie udało się dłużej utrzymać tego w tajemnicy🤷🏻‍♂️, ale się nie dziwimy...
V-ce Mistrz Świata SuperEnduro 2018 kl.
Junior, zawodnik Enduro, mocno wspierany przez Firma JONIECJONIEC TEAM, a jest nim...🥁Emil Juszczak #321, który od wczoraj jest właścicielem nowiutkiej #bety 2T 300 RR Racing 2020💪🏼🔥🔥
Zaskoczeni

 

Czy wiesz, że...

...grono naszych dealerów znów się powiększyło. Teraz kupić Betę będzie jeszcze łatwiej. Zapraszamy do naszego nowego dealera General Motor Sport do Tarnowskich Gór.

Czy wiesz, że...

...marka BETA odkryła nową włoską bestię RR na 2020 rok… 👉„Wąskie, lekkie, bezpieczne i niezawodne” mówią🗣projektanci, inżynierowie i kierowcy testowi, którzy pracowali nad nową gamą włoskich motocykli🏍. Nowej generacji silnik, zmiany w podwoziu i nadwoziu, ulepszony zbiornik paliwa, kierownica, wydech, boczna stopka, podnóżki, hamulec, przekładnia wszystko to powoduje, że motocykle BETA RR „osiągnęły ogromny postęp” na rok 2020‼

INOBETA 2020 💪💪💪🔥🔥🔥

Czy wiesz, że...

...dwa tygodnie temu podczas testów nowych modeli #bety, dosiadł czerwoną bestię🏍, wypróbowując jej moc💪🏼 i możliwości🔥... "klamka zapadła" powiedział Olek Bracik. I tak się też stało, w sezonie 2020 startować będzie na🥁... BETA 2T 250RR Racing 2020💪 jako zawodnik Beta Factory Racing Team Poland🇵🇱.

Czy wiesz, że...

...większość z Was pewnie borykała się z problemem doboru odpowiedniego motocykla🏍 do swojej osoby, stylu jazdy oraz umiejętności.

Czytaj dalej...

Czy wiesz, że...

...nadszedł ten moment, kiedy zaspokoimy Waszą ciekawość, który z wytypowanych przez Was riderów przesiada się na #Betę🤷🏼‍♂️

Czytaj dalej...

Czy wiesz, że...

...nowe modele RR 2020 obejmują aż 8 silników: cztery 2-suwowe (125/200/250/300 cc.)i cztery 4-suwowe (350/390/430/480 cc.), które oferują jeźdźcom/klientom Beta bardzo szeroki zakres i dostarczą zastrzyk silnych emocji podczas ich użytkowania.

BETA DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.

Kontakt

info@betamotorpolska.pl

Marketing

marketing@betamotorpolska.pl