Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

...wiosna, to czas kiedy z garażowych czeluści wyciągamy swoje maszyny, sprawdzamy stan techniczny motocykla i ruszamy na ulubione ścieżki.

Po długiej przerwie warto wpierw potrenować, poćwiczyć równowagę, na nowo poczuć maszynę. Tak właśnie zrobił Seweryn Mrzygłód z Enduro Progress i

Dawid Szczotka zawodnik Beta Factory Racing Team Poland.  

Czy wiesz, że...

Za oknem pogoda coraz bardziej zachęca do offroadowych wojaży na moto. Myślisz o tym aby po zimie przepalić swoją maszynę, ale wiesz, ze czeka cię sporo pracy aby ją ogarnąć i nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie, jesteśmy my i podpowiadamy jak dobrze przygotować motocykl do sezonu.

Oto 6 podstawowych kroków, które musisz wykonać:
1. Czyszczenie motocykla - usunięcie kurzu czy gruntowne mycie całej maszyny.
2. Oględziny stanu motocykla i zlokalizowanie możliwych uszkodzeń czy wycieków.
3. Sprawdzenie stanu akumulatora.
4. Wymiana oleju wraz z filtrem.
5. Sprawdzenie stanu układu przeniesienia napędu.
6. Skontrolowanie bieżnika opon i stanu hamulców

No i gotowe - można ruszać na pierwsze upalanie! Więcej informacji i wskazówek znajdziesz na naszym facebookowym fanpage’u!

Czy wiesz, że...

Dawid Szczotka, zawodnik BFRTP, zdecydował się, że w sezonie 2020 będzie upalał nowy motocykl. Mianowicie chodzi o model Beta RR 300 Racing 2020. Dlaczego Dawid podjął taką decyzję? Zapytaliśmy go: „Silnik w nowym modelu wiele się nie różni, mam jedynie wrażenie że jest mocniejszy… mamy nowy przełącznik map, który działa niesamowicie. Agresywna mapa działa podobnie…, za to ta łagodniejsza zmienia charakterystykę w bardzo dużym stopniu i w ciężkich warunkach… KYB robi niesamowitą robotę... Poza tym to najpiękniejszy i najlepszy motocykl jaki kiedykolwiek miałem.”

Czy wiesz, że...

Podczas drugiej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w Sachsen Arena Riesa, riderzy walczyli o kolejne punkty. Świetną jazdę podczas MŚ pokazali zawodnicy startujący na czerwonych strzałach. Betę upalali: Grzegorz Kargul#61 (300RR Racing ‘20), Kacper Baklarz#201 (250RR Racing ‘20) oraz Emil Juszczak#321 (300RR Racing ‘20), któremu udało się ostatecznie wywalczyć 10 miejsce.

Czy wiesz, że...

Beta Motor ogłosiła skład oficjalnego teamu Beta Factory Enduro Team. W 2020 roku, w barwach Beta, startować będzie trzech zawodników: Pięciokrotny Mistrz Świata Steve Holcombe, który w nowym sezonie będzie startował w klasie E2. Brad Freeman - angielski rider, który rywalizował będzie w kategorii E3. Benjamin Herrera - będzie upalał w Hard Enduro, a to znaczy, że Team Beta Factory, w sezonie 2020, po raz pierwszy weźmie udział w zawodach tej dyscypliny.

Czy wiesz, że...

Zawodnik Beta Factory Racing Team Poland, Sylwester Jędrzejczyk #323, sobotę 7 grudnia spędził w Krakowie na Mistrzostwach Świata SuperEnduro, gdzie próbował swoich sił w 1 rundzie Pucharu Europy w SuperEnduro na motocyklu Beta 350 RR.

Czy wiesz, że...

..nie udało się dłużej utrzymać tego w tajemnicy🤷🏻‍♂️, ale się nie dziwimy...
V-ce Mistrz Świata SuperEnduro 2018 kl.
Junior, zawodnik Enduro, mocno wspierany przez Firma JONIECJONIEC TEAM, a jest nim...🥁Emil Juszczak #321, który od wczoraj jest właścicielem nowiutkiej #bety 2T 300 RR Racing 2020💪🏼🔥🔥
Zaskoczeni

 

Czy wiesz, że...

...grono naszych dealerów znów się powiększyło. Teraz kupić Betę będzie jeszcze łatwiej. Zapraszamy do naszego nowego dealera General Motor Sport do Tarnowskich Gór.

Czy wiesz, że...

...marka BETA odkryła nową włoską bestię RR na 2020 rok… 👉„Wąskie, lekkie, bezpieczne i niezawodne” mówią🗣projektanci, inżynierowie i kierowcy testowi, którzy pracowali nad nową gamą włoskich motocykli🏍. Nowej generacji silnik, zmiany w podwoziu i nadwoziu, ulepszony zbiornik paliwa, kierownica, wydech, boczna stopka, podnóżki, hamulec, przekładnia wszystko to powoduje, że motocykle BETA RR „osiągnęły ogromny postęp” na rok 2020‼

INOBETA 2020 💪💪💪🔥🔥🔥

Czy wiesz, że...

...dwa tygodnie temu podczas testów nowych modeli #bety, dosiadł czerwoną bestię🏍, wypróbowując jej moc💪🏼 i możliwości🔥... "klamka zapadła" powiedział Olek Bracik. I tak się też stało, w sezonie 2020 startować będzie na🥁... BETA 2T 250RR Racing 2020💪 jako zawodnik Beta Factory Racing Team Poland🇵🇱.

Czy wiesz, że...

...większość z Was pewnie borykała się z problemem doboru odpowiedniego motocykla🏍 do swojej osoby, stylu jazdy oraz umiejętności. Zastanawiałeś się wtedy kto mógłby Tobie pomóc, czytałeś opinie👨‍💻, tematyczne fora📱 i nadal nie wiedziałeś czy Twój wybór będzie dobry. A my, żeby ułatwić Tobie podjęcie👌decyzji i zminimalizować wątpliwości, stworzyliśmy funkcję AMBASADORA MARKI BETA. – brzmi poważnie⁉ Bo to jest poważna funkcja, a pełnią ją osoby, które potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania❔, doradzić w każdej kwestii i nauczyć każdej jazdy💪

Czy wiesz, że...

...nadszedł ten moment, kiedy zaspokoimy Waszą ciekawość, który z wytypowanych przez Was riderów przesiada się na #Betę🤷🏼‍♂️
...Mistrz Polski Enduro🏆, Mistrz Polski SuperEnduro🏆, zawodnik Mistrzostw Świata SuperEnduro, Beskid Hero, KCH Enduro Dynamit, Charlotta Extreme🔥🔥🔥, a mowa tu o zawodniku Karguii Racing Team👉🏼 Grzegorz Kargul #61.
To właśnie na nim motocykle🏍beta 2020 podczas #BetaDay zrobiły takie wrażenie, że minęły zaledwie 2 tygodnie, a on już upala🔥 swoją BETĘ 2T 300 RR Racing💪🏼
...ale to nie koniec mega informacji, szykuje się coś jeszcze 😁

Czy wiesz, że...

...nowe modele RR 2020 obejmują aż 8 silników: cztery 2-suwowe (125/200/250/300 cc.)i cztery 4-suwowe (350/390/430/480 cc.), które oferują jeźdźcom/klientom Beta bardzo szeroki zakres i dostarczą zastrzyk silnych emocji podczas ich użytkowania.

BETA DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.

Kontakt

info@betamotorpolska.pl

Marketing

marketing@betamotorpolska.pl

Czy wiesz, że...

...wiosna, to czas kiedy z garażowych czeluści wyciągamy swoje maszyny, sprawdzamy stan techniczny motocykla i ruszamy na ulubione ścieżki.

Po długiej przerwie warto wpierw potrenować, poćwiczyć równowagę, na nowo poczuć maszynę. Tak właśnie zrobił Seweryn Mrzygłód z Enduro Progress i

Dawid Szczotka zawodnik Beta Factory Racing Team Poland.