Minitrial Electric 16"

Dostępny teraz, pierwszy młodzieżowy motocykl trialowy elektryczny zaprojektowany i wyprodukowany przez czołowego producenta motocykli terenowych.

Prawidłowa pozycja do jazdy, waga, hamowanie, kontrola przepustnicy oraz zawieszenie są bardzo ważne dla młodego zawodnika. Nowy Beta Minitrial-E został zaprojektowany, aby zapewnić nowemu jeźdźcowi pewność podczas jego pierwszego doświadczenia z jazdą trialową.

Wytrzymała rama i wahacz: Waga jest istotna w młodzieżowym motocyklu trialowym. Zarówno rama, jak i wahacz są wykonane z aluminium z hartowaną obróbką cieplną, co zapewnia solidny motocykl o wadze nie przekraczającej 24 kg (53 funty). Kolejną bardzo ważną cechą jest rozkład wagi, który jest zaprojektowany z optymalnym środkiem ciężkości dla wygodnej jazdy zapewniającej maksymalną przyczepność.

Programowalna tablica cyfrowa: Na skutek doświadczenia w ewolucji komponentów elektronicznych w motocyklach trialowych, Minitrial-E posiada programowalny cyfrowy sterownik z 3 krzywymi mocy. Wszystkie z nich mają początkowe miękkie załączanie, aby wyeliminować gwałtowną charakterystykę „on/off” silników elektrycznych. Pierwszy ustawienie, krzywa uczenia się dla nowego jeźdźca, drugie ustawienie jest przeznaczone dla mokrych warunków lub ciągłej nauki, a trzecie ustawienie jest dla bardziej zaawansowanego jeźdźca.

Regulowane zawieszenie: Przedni widelec o rurkach o średnicy 25 mm, regulowany sprężynowy skok olejowy z amortyzatorem powietrznym do zawieszenia tylnego.

Hamulce hydrauliczne Shimano: Zapewniają doskonałe hamowanie, co stanowi znak jakości i niezawodności dla młodszego jeźdźca.

Ochraniacze: Przedni hamulec oraz łańcuch napędowy są osłonięte w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Prowadnica łańcucha: Niezbędna do jazdy w terenie, ta unikalna prowadnica łańcucha zapewnia odpowiednie prowadzenie łańcucha, aby zmniejszyć awarie.

Cena detaliczna brutto: 10 586 zł

Cena ma charakter informacyjny

RAMA

STOP ALUMINIUM

ROZSTAW OSI

895 MM

DŁUGOŚĆ

1320 MM

SZEROKOŚĆ

590 MM

WYSOKOŚĆ

800 MM

WYSOKOŚĆ SIEDZENIA

490 MM

PRZEŚWIT

200 MM

WYSOKOŚĆ STOPEK

240 MM

WAGA

24,5 KG

PRZEDNIE ZAWIESZENIE

HYDRAULICZNE LAGI Ø 25 MM

TYLNE ZAWIESZENIE

AMORTYZATOR TYPU MONOSHOCK Z REGULOWANYM NAPIĘCIEM SPRĘŻYNY

SKOK KOŁA PRZEDNIEGO

45 MM

SKOK KOŁA TYLNEGO

45 MM

PRZEDNI HAMULEC

TARCZA Ø160 MM

TYLNY HAMULEC

TARCZA Ø160 MM

PRZEDNIE KOŁO

16×2,40

TYLNE KOŁO

16×2,40

TYP SILNIKA

ELEKTRYCZNY 750W 36V

ZASILANIE

3 AKUMULATORY 12V

POJEMNOŚĆ AKUMULATORÓOW

9 AH

CZAS JAZDY

2H POD OBCIĄŻENIEM

BETA DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.

Kontakt

info@betamotorpolska.pl

Marketing

marketing@betamotorpolska.pl