Ambasador

Motocykle marki Beta są tworzone z myślą o ludziach, dla których jednoślady są największą pasją i stylem życia. Ogromnie cenimy również tych, którzy pragną rozpowszechniać swoją wiedzę i zarażać innych życiową zajawką. Dlatego, aby być bliżej ludzi, którzy na co dzień utożsamiają się z motosportem i są fanami marki Beta, zawiązaliśmy współpracę z dwoma zespołami. Poznajcie nasze dwie ekipy od zadań specjalnych: Enduro Stacja oraz Enduro Progress. Inspirują, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, są ogromnie zaangażowani w to co robią. W 2020 roku, do grona ambasadorów marki Beta dołączył rider Bartosz Szenderłata.

Krzysztof Ugniewski i Paweł Koszałka z Enduro Stacji to freak riderzy, którzy nad życie uwielbiają jednoślady marki Beta. Mają wielkie plany, super pomysły i niesamowite podejście do motosportu. To właśnie ich zaangażowanie sprawiło, że zostali ambasadorami Beta Motor Polska. To mocny sztab, który odpowiedzialny jest również za szkolenia organizowane w Koszałkowie.

Bartosz Szenderłata

Zapalony rider i prawdziwy profesjonalista, od dziecka zakochany w motocyklach, upala od kiedy pamięta. Posiada bardzo dużą wiedzę i 10 letnie doświadczenie z marką Beta. Zawsze jest mocno zaangażowany w to co robi, a robi to dobrze! Jego dyscyplina to enduro i hard enduro. I nie tylko jeździ, ale również szkoli podstaw jazdy w terenie. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Wademar Mrzygłód i Seweryn Mrzygłód to duet idealny. Ci Panowie z Enduro Progress świetnie wpisują się w wizerunek marki Beta. To profesjonaliści w swoim fachu, którzy wzbudzają ogromne zaufanie i dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, wspierają Beta Motor Polska, pełniąc funkcję ambasadorów.

BETA DYSTRYBUCJA POLSKA Sp. z o.o.

Kontakt

info@betamotorpolska.pl

Marketing

marketing@betamotorpolska.pl